bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie jest to określenie bardzo względne. Jak da się je z kategoryzować? Oczywiście biorąc pod uwagę materiał, z jakiego zostały wyprodukowane i które dodatki wykorzystano. Teraz jednak sporządzimy kategoryzację typologiczną wyrobów jubilerskich.
Naszyjniki są kochane od wielu lat, tak samo poprzez płeć piękną jak i panów. Niewielka przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze noszona na piersi – kwintesencja damskiego uroku.
Kolczyki jest kolejny gatunek kobiecych wyrobów złotniczych. Najczęściej robi się je ze srebra. Odróżniamy wiele rodzajów koczyków, miedzy innymi Wkrętki. Kolczyki pozostają najczęściej kupowane pod względem produkcji z branży jubilerskiej.
Pierścionki od lat ozdabiają również damską rękę. Bywają takie zwyczajne, choć bywają też sztuki ze zdobieniami. Nie zwykle często posiadają jakąś personifikacje.
Bransoletki są to delikatne łańcuszki jakie dziewczyny często zakładają na rękę, jednak czasami i na nogę, ostatnimi czasy stało się to niezwykle „fajne”
Beads – gatunek, który wszedł do naszego kraju ze słonecznych Włoch. Korale nasuwane są tutaj na mocno splecioną bransoletkę z zapięciem. Dlatego, że koraliki pojawiają się w bardzo dużej liczbie modeli niemalże każda bransoletka jest odmienna.
Na światowym rynku pojawia się również edycja wywodząca się w Ameryce. Gdzie zawieszki są zawieszane do łańcuszkowej bransoletki przy użyciu niewielkiego karabinka. Przypisano im miano charmsy.
Obrączki ślubne – przynależą do działu sygnetów. Ostatnio niebagatelnie doznały sławy. Zakochani pragną mieć wzory unikalne także romantyczną sentencją.
Zegarki naręczne – tutaj prezentowana ostatnia rodzina z segmentu biżuterii. Nierzadko noszona również przez facetów. Istotny jest nie wyłącznie surowiec, ale i urządzenie wewnątrz.
Gatunków biżuterii pozostaje naprawdę dużo. W momencie kiedy dokonujemy wyboru nierzadko warto poszukać niewielką firmę złotniczą. Produkty będą zdecydowanie lepszej jakości i również nieco tańsze.

biżuteria 2020