stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na koszt zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych regionów dopiero raczkuje, ale gdyby przyjrzeć się temu wszystkiemu akuratniej polscy producenci są w stanie przedstawić nam godne uwagi projekty!
Od najmodniejszych fasonów aż po wysokiej jakości tkaniny. W którym miejscu pojawił się bariera konsumentów? Brak dostatecznych umiejętności projektantów czy szukający są zbyt rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż rynki międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na wejście na właściwy tor. Klienci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, czy też innej odzieży klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy jedynie zagłębić się w miejscowy asortyment.

Kończąc postarajmy się polubić to co nasze! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym projektantom i pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety